| Year | 2021 |
|---|---|
| Make | Vengeance |
| Brand | Vengeance |
| Manu | Forest River |
| Type | Toy Hauler Fifth Wheel |
| VIN | 4X4FVGS22M5400583 |
| Stock ID | U1190 |
| Condition | Used Sold |
| Exterior | WHITE |
| Interior | BROWN |
| UVW | 12,934 lbs |
| Dry Hitch | 3,065 lbs |
| CCC | 4,131 lbs |
| GVWR | 17,065 lbs |
| Length (ft,in) | 44'' 4" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 13'' 4" |
| Tanks (gal) | F:150.00 G:50.00 B:100.00 |
| Awnings (ft) | 1:21 2:15.00 3:0.00 |
| Sleeps | 6 |
| Slides | 2 |
| Toy Hauler | YES |
| Garage Length | 15'' 6" |
| Fuel Station | 50 gal |
This is a USED 2021 Vengeance Rogue Armored Toy Hauler 4007 Toy Hauler Fifth Wheel on the lot at Luxury RV's of Arizona.
If interested please call us at 888-404-3999, scan the QR code below or visit:www.luxuryrvsofarizona.com/display?id=96201
The information, product description, options and specifications are believed to be correct at the time of posting. However information provided is NOT warrantied nor guaranteed unless noted under separate agreement, as to usability or applicability for a purchaser's needs, or to the accuracy of any listed components or features, information, specifications, capacities or measurements.