| Year | 2025 |
|---|---|
| Make | Thor Motor Coach |
| Brand | Thor Motor Coach |
| Type | Super C |
| VIN | 1FDFF6LT6RDA16111 |
| Stock ID | M210 |
| Condition | New Sold |
| Exterior | HAVASU BLUE |
| Interior | SKIPPING STONE |
| GVWR | 22,000 lbs |
| GCWR | 43,000 lbs |
| Length (ft,in) | 36'' 4" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 12'' 6" |
| Tanks (gal) | F:75.00 G:40.00 B:40.00 |
| Awnings (ft) | 1:21 2:0.00 3:0.00 |
| Odometer | 1907 miles |
| Sleeps | 4 |
| Slides | 1 |
| Fuel | Gasoline |
| Fuel Cap | 68.00 gal |
| Engine | 6.7L V8 Turbo |
| Can Tow | 12,000 lbs |
400 WATT SOLAR
FULL REAR CAO
INDUCTION STOVE TOP