| Year | 2023 |
|---|---|
| Make | Featherlite |
| Brand | Featherlite |
| Subsidiary Of | Universal Trailer |
| Type | Auto BP |
| VIN | 4FGA42026PC161428 |
| Stock ID | FT113 |
| Condition | New Sold |
| UVW | 1,900 lbs |
| GVWR | 9,600 lbs |
| Length (ft,in) | 20'' |
| Width (ft,in) | 8'' 6" |
This is a NEW 2023 Featherlite Aluminum Car Hauler 3110 8'6" X 20' Auto BP on the lot at Luxury RV's of Arizona.
If interested please call us at 888-404-3999, scan the QR code below or visit:www.luxuryrvsofarizona.com/display?id=94124
The information, product description, options and specifications are believed to be correct at the time of posting. However information provided is NOT warrantied nor guaranteed unless noted under separate agreement, as to usability or applicability for a purchaser's needs, or to the accuracy of any listed components or features, information, specifications, capacities or measurements.