| Year | 2025 |
|---|---|
| Make | Riverside RV |
| Brand | Riverside RV |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 59CNE2114SL007883 |
| Stock ID | T990 |
| Condition | New Sold |
| Exterior | WHITE FIBERGLASS |
| Interior | GRAN OAK |
| UVW | 3,415 lbs |
| Dry Hitch | 420 lbs |
| CCC | 1,005 lbs |
| Length (ft,in) | 20'' 6" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 10'' 1" |
| Tanks (gal) | F:36.00 G:36.00 B:30.00 |
| Awnings (ft) | 1:11.00 2:0.00 3:0.00 |
| Bunks | Yes |
| Sleeps | 5 |
This is a NEW 2025 Riverside RV Intrepid 190BHI Travel Trailer on the lot at Luxury RV's of Arizona.
If interested please call us at 888-404-3999, scan the QR code below or visit:www.luxuryrvsofarizona.com/display?id=91646
The information, product description, options and specifications are believed to be correct at the time of posting. However information provided is NOT warrantied nor guaranteed unless noted under separate agreement, as to usability or applicability for a purchaser's needs, or to the accuracy of any listed components or features, information, specifications, capacities or measurements.