| Year | 2024 |
|---|---|
| Make | Riverside RV |
| Brand | Riverside RV |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 59CNA1512RL007598 |
| Stock ID | T954 |
| Condition | New Sold |
| Exterior | WHITE |
| Interior | BROWN |
| UVW | 2,640 lbs |
| Dry Hitch | 140 lbs |
| CCC | 1,000 lbs |
| Length (ft,in) | 15'' 9" |
| Width (ft,in) | 7'' |
| Height (ft,in) | 9'' 6" |
| Tanks (gal) | F:36.00 G:32.00 B:17.00 |
| Awnings (ft) | 1:6.00 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 2 |
This is a NEW 2024 Riverside RV Intrepid 135I Travel Trailer on the lot at Luxury RV's of Arizona.
If interested please call us at 888-404-3999, scan the QR code below or visit:www.luxuryrvsofarizona.com/display?id=87601
The information, product description, options and specifications are believed to be correct at the time of posting. However information provided is NOT warrantied nor guaranteed unless noted under separate agreement, as to usability or applicability for a purchaser's needs, or to the accuracy of any listed components or features, information, specifications, capacities or measurements.