| Year | 2024 |
|---|---|
| Make | Featherlite |
| Brand | Featherlite |
| Subsidiary Of | Universal Trailer |
| Type | Auto Encl BP |
| VIN | 4FGA42020RC161413 |
| Stock ID | FT124 |
| Condition | New In Stock |
| Exterior | WHITE |
| Interior | WHITE |
| UVW | 2,850 lbs |
| CCC | 4,150 lbs |
| GVWR | 7,000 lbs |
| Length (ft,in) | 20'' |
| Width (ft,in) | 8'' 6" |
This is a NEW 2024 Featherlite Enclosed Car Trailer 4410 8'6" X 20' Auto Encl BP on the lot at Luxury RV's of Arizona.
If interested please call us at 888-404-3999, scan the QR code below or visit:www.luxuryrvsofarizona.com/display?id=84669
The information, product description, options and specifications are believed to be correct at the time of posting. However information provided is NOT warrantied nor guaranteed unless noted under separate agreement, as to usability or applicability for a purchaser's needs, or to the accuracy of any listed components or features, information, specifications, capacities or measurements.