| Year | 2024 |
|---|---|
| Make | Cruiser RV |
| Brand | Cruiser RV |
| Type | Toy Hauler Travel Trailer |
| VIN | 5RXGB3422R530268 |
| Stock ID | T936 |
| Condition | New Sold |
| Exterior | GREY |
| Interior | WHITE |
| UVW | 8,817 lbs |
| Dry Hitch | 1,369 lbs |
| CCC | 3,935 lbs |
| GVWR | 12,800 lbs |
| Length (ft,in) | 33'' 11" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 12'' 10" |
| Tanks (gal) | F:98.00 G:57.00 B:30.00 |
| Awnings (ft) | 1:19 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 6 |
| Slides | 2 |
| Toy Hauler | YES |
| Garage Length | 15'' |
| Fuel Station | 30.00 gal |
This is a NEW 2024 Cruiser RV Stryker Toy Hauler 2915 Toy Hauler Travel Trailer on the lot at Luxury RV's of Arizona.
If interested please call us at 888-404-3999, scan the QR code below or visit:www.luxuryrvsofarizona.com/display?id=83968
The information, product description, options and specifications are believed to be correct at the time of posting. However information provided is NOT warrantied nor guaranteed unless noted under separate agreement, as to usability or applicability for a purchaser's needs, or to the accuracy of any listed components or features, information, specifications, capacities or measurements.