| Year | 2024 |
|---|---|
| Make | XLR |
| Brand | XLR |
| Manu | Forest River |
| Type | Toy Hauler Travel Trailer |
| VIN | 4X4TXLD21RF170779 |
| Stock ID | T933 |
| Condition | New Sold |
| Exterior | WHITE |
| Interior | GREY |
| UVW | 7,718 lbs |
| Dry Hitch | 1,230 lbs |
| CCC | 3,712 lbs |
| Length (ft,in) | 32'' 4" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 12'' 1" |
| Tanks (gal) | F:102.00 G:64.00 B:32.00 |
| Awnings (ft) | 1:21 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 8 |
| Slides | 1 |
| Toy Hauler | YES |
| Garage Length | 15'' |
| Fuel Station | 20 gal |
This is a NEW 2024 XLR Hyperlite HD Toy Hauler 2815 Toy Hauler Travel Trailer on the lot at Luxury RV's of Arizona.
If interested please call us at 888-404-3999, scan the QR code below or visit:www.luxuryrvsofarizona.com/display?id=83659
The information, product description, options and specifications are believed to be correct at the time of posting. However information provided is NOT warrantied nor guaranteed unless noted under separate agreement, as to usability or applicability for a purchaser's needs, or to the accuracy of any listed components or features, information, specifications, capacities or measurements.