| Year | 2018 |
|---|---|
| Make | Salem |
| Brand | Salem |
| Manu | Forest River |
| Type | Travel Trailer |
| Stock ID | U1300 |
| Condition | Used In Stock |
| Exterior | GREY |
| Interior | BEIGE |
| UVW | 3,129 lbs |
| Dry Hitch | 373 lbs |
| CCC | 1,644 lbs |
| Length (ft,in) | 22'' 2" |
| Width (ft,in) | 7'' |
| Height (ft,in) | 10'' 2" |
| Tanks (gal) | F:38.00 G:30.00 B:30.00 |
| Awnings (ft) | 1:16 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 4 |
| Slides | 1 |
This is a USED 2018 Salem Cruise Lite 200RK Travel Trailer on the lot at Luxury RV's of Arizona.
If interested please call us at 888-404-3999, scan the QR code below or visit:www.luxuryrvsofarizona.com/display?id=113141
The information, product description, options and specifications are believed to be correct at the time of posting. However information provided is NOT warrantied nor guaranteed unless noted under separate agreement, as to usability or applicability for a purchaser's needs, or to the accuracy of any listed components or features, information, specifications, capacities or measurements.