| Year | 2014 |
|---|---|
| Make | Pacific Coachworks |
| Brand | Pacific Coachworks |
| Type | Travel Trailer |
| Stock ID | C364 |
| Condition | Used Sold |
| UVW | 7,000 lbs |
| Dry Hitch | 690 lbs |
| CCC | 2,900 lbs |
| GVWR | 9,000 lbs |
| Length (ft,in) | 28'' 8" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Tanks (gal) | F:50.00 G:50.00 B:50.00 |
| Bunks | Yes |
| Slides | 1 |
This is a USED 2014 Pacific Coachworks Tango Towlite 26TBSS Travel Trailer on the lot at Luxury RV's of Arizona.
If interested please call us at 888-404-3999, scan the QR code below or visit:www.luxuryrvsofarizona.com/display?id=107603
The information, product description, options and specifications are believed to be correct at the time of posting. However information provided is NOT warrantied nor guaranteed unless noted under separate agreement, as to usability or applicability for a purchaser's needs, or to the accuracy of any listed components or features, information, specifications, capacities or measurements.