| Year | 2023 |
|---|---|
| Make | Cruiser RV |
| Brand | Cruiser RV |
| Type | Toy Hauler Travel Trailer |
| VIN | 5RXGB3028P1521626 |
| Stock ID | U1255 |
| Condition | Used Sold |
| Exterior | WHITE |
| Interior | GREY |
| UVW | 7,662 lbs |
| Dry Hitch | 1,112 lbs |
| CCC | 5,090 lbs |
| GVWR | 12,800 lbs |
| Length (ft,in) | 29'' 11" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 12'' 10" |
| Tanks (gal) | F:98.00 G:87.00 B:30.00 |
| Awnings (ft) | 1:19 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 6 |
| Slides | 1 |
| Toy Hauler | YES |
| Garage Length | 16'' 7" |
| Fuel Station | 30.00 gal |
This is a USED 2023 Cruiser RV Stryker Toy Hauler 2516 Toy Hauler Travel Trailer on the lot at Luxury RV's of Arizona.
If interested please call us at 888-404-3999, scan the QR code below or visit:www.luxuryrvsofarizona.com/display?id=105200
The information, product description, options and specifications are believed to be correct at the time of posting. However information provided is NOT warrantied nor guaranteed unless noted under separate agreement, as to usability or applicability for a purchaser's needs, or to the accuracy of any listed components or features, information, specifications, capacities or measurements.