| Year | 2026 |
|---|---|
| Make | Keystone |
| Brand | Keystone |
| Type | Toy Hauler Fifth Wheel |
| VIN | 4YDFFZW35TF810009 |
| Stock ID | T10065 |
| Condition | New In Stock |
| UVW | 17,615 lbs |
| Dry Hitch | 4,060 lbs |
| CCC | 3,385 lbs |
| Length (ft,in) | 46'' 1" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 13'' 3" |
| Tanks (gal) | F:173.00 G:104.00 B:104.00 |
| Awnings (ft) | 1:13.00 2:12.00 3:13.00 |
| Sleeps | 8 |
| Slides | 3 |
| Toy Hauler | YES |
| Garage Length | 13'' 6" |
| Fuel Station | 30.00 gal |
This is a NEW 2026 Keystone Fuzion Toy Hauler 432 Toy Hauler Fifth Wheel on the lot at Luxury RV's of Arizona.
If interested please call us at 888-404-3999, scan the QR code below or visit:www.luxuryrvsofarizona.com/display?id=104007
The information, product description, options and specifications are believed to be correct at the time of posting. However information provided is NOT warrantied nor guaranteed unless noted under separate agreement, as to usability or applicability for a purchaser's needs, or to the accuracy of any listed components or features, information, specifications, capacities or measurements.