| Year | 2026 |
|---|---|
| Make | XLR |
| Brand | XLR |
| Manu | Forest River |
| Type | Toy Hauler Travel Trailer |
| VIN | 4X4TXLC25TF002703 |
| Stock ID | T1061 |
| Condition | New In Stock |
| Exterior | WHITE |
| Interior | GREY |
| UVW | 6,948 lbs |
| Dry Hitch | 1,090 lbs |
| CCC | 4,342 lbs |
| Length (ft,in) | 32'' 8" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 12'' |
| Tanks (gal) | F:102.00 G:64.00 B:32.00 |
| Awnings (ft) | 1:19 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 6 |
| Toy Hauler | YES |
| Garage Length | 14'' 2" |
This is a NEW 2026 XLR Boost 2714B Toy Hauler Travel Trailer on the lot at Luxury RV's of Arizona.
If interested please call us at 888-404-3999, scan the QR code below or visit:www.luxuryrvsofarizona.com/display?id=102840
The information, product description, options and specifications are believed to be correct at the time of posting. However information provided is NOT warrantied nor guaranteed unless noted under separate agreement, as to usability or applicability for a purchaser's needs, or to the accuracy of any listed components or features, information, specifications, capacities or measurements.